Oferta

Jesteś tutaj:

Przewozy kuracjuszy

Pobyt w uzdrowisku czy sanatorium to czas nie tylko na odpoczynek i regenerację własnego zdrowia, ale również na krótkie wycieczki. Dzięki takim atrakcją pobyt stanie się jeszcze bardziej przyjemny i relaksujący. Euro- bus wychodzi naprzeciw i organizuje przewozy kuracjuszy. Nasze usługi w postaci wypożyczalni busów czy wynajmu aut doskonale zapewniają komfortową podróż do takich miejscowości jak Katowice, Opole, Wrocław, Bolesławiec, Zgorzelec czy Częstochowa. W każdy wtorek i czwartek zabieramy Państwa w te ciekawe miejsca, aby jak najmilej urozmaicić czas spędzony w uzdrowisku.

Dlaczego warto postawić na naszą firmę gdy planujemy przewozy kuracjuszy?

To bardzo proste. Nie będą się Państwo nudzić, korzystając z dopracowanej usługi, która jest nastawiona na Państwa komfort i bezpieczeństwo. Podczas podróży organizujemy częste przerwy, dzięki czemu znajdziecie czas na odpoczynek i posiłek. Dzięki temu wiemy, że bez względu na stan zdrowia bądź wiek, będziecie czerpać przyjemność z podróży.

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo, dlatego do przewozu kuracjuszy wybieramy tylko najlepsze autokary, które zapewniają komfort podróży, chcemy, aby nawet kilkugodzinne podróżowanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze. Poza tym dostosowujemy się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia, dlatego każdy autokar czy bus jest skrupulatnie dezynfekowany przed wyjazdem.

MiejscowośćCena
Katowice60 zł / 1 osobę
Opole80 zł / 1 osobę
Wrocław100 zł / 1 osobę
Legnica120 zł / 1 osobę
Zgorzelec140 zł / 1 osobę
Częstochowa60 zł / 1 osobę

Zadzwoń!