Oferta

Jesteś tutaj:

Przewozy regionalne

Potrzeba przemieszczania się w tych czasach jest oczywista i należy do codzienności. Krótkie wycieczki, rodzinne uroczystości, spotkania ze znajomymi po latach, wszystko to wymusza na nas dojazd na wskazane miejsce – przewozy regionalne dają Państwu taka możliwość. Oczywiście w czasach, w których żyjemy posiadanie swojego auta jest czymś naturalnym. Są jednak sytuacje, które przemawiają za tym, aby wynająć auto lub wypożyczyć busa, szczególnie jeśli do przewiezienia mamy większą liczbę osób. Nasza firma oferuje Państwu przewozy regionalne w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Wykwalifikowany kierowca zawiezie Państwa na miejsce i pozostanie do dyspozycji na tak długo, jak to będzie potrzebne. Komfort to standard i tak powinno być zawsze, dlatego nasze pojazdy wyposażone są w klimatyzację i wygodne fotele. Pragniemy, aby nawet ta najkrótsza podróż odbyła się w miłej atmosferze. Niezależnie od charakteru usługi, każde przewozy autokarowe traktowane są przez nas priorytetowo.

Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, firm, instytucji, szkół, organizacji, klubów sportowych oraz innych podmiotów, które cenią sobie profesjonalną obsługę transportową oferującą przewozy regionalne. Do Państwa dyspozycji mamy autokary 50, 30, 20 i 8 osobowe. Oferujemy również przewozy na lotniska pasażerskie do: Kraków – Balice, Katowice – Pyrzowice, Warszawa – Okęcie.

Jesteśmy firmą, które gwarantuje przewozy regionalne na najwyższym poziomie, jednocześnie zapewniamy zawsze przystępne ceny.

Zadzwoń!