Oferta

Jesteś tutaj:

Wynajem aut

Odpowiedni środek transportu to podstawa każdej wycieczki. Wynajem aut to bardzo wygodna i bezpieczna opcja. Bezpieczeństwo, które Państwu gwarantujemy wynika z umiejętności zawodowego kierowcy, jak i samego wynajętego auta. Każdy z nas lubi podróżować w dobrych warunkach, dlatego przewozy busami przygotowaliśmy z myślą o pasażerach, którym zależy na komforcie i mile spędzonej podróży.

Wygodny fotel, klimatyzacja i świadomość tego, że nie trzeba przejmować na siebie obowiązków kierowcy, daje nam wygodę podróży. Wynajem busa czy auta to na pewno dobra propozycja w przypadku wyjazdu grupowego. Niesie to ze sobą szereg korzyści finansowych i nie tylko. Niezależnie od tego czy planują Państwo krótką wycieczkę po Polsce, przewozy do Niemiec lub innego kraju w Europie, czy zwyczajnie chcą Państwo wynająć busa na wesele, nasza firma jest idealnym wyborem. Wynajem samochodów jest usługą, z której mogą korzystać duże instytucje, firmy, szkoły i osoby prywatne. W naszej ofercie proponujemy przewozy osobowe takie jak:

  • Wycieczki szkolne, krajowe i zagraniczne
  • Przewóz dzieci do kina, na kolonie czy na basen
  • Przewozy pracownicze na konferencje, szkolenia, eventy czy imprezy firmowe
  • Wyjazdy biznesowe
  • Dowóz gości na przyjęcia okolicznościowe (wesele, komunia, chrzciny)
  • Wynajem autokarów na pielgrzymki

Aby w pełni korzystać ze wspólnego wyjazdu warto zadbać o wybór odpowiedniej firmy przewozowej. Usługi przewozowe Euro – Bus – Busko Zdrój zagwarantują Państwu, że wycieczka czy wyjazd firmowy będzie zorganizowany profesjonalnie i bezpiecznie, a cała podróż upłynie w komfortowej i miłej atmosferze.

Zadzwoń!